fbpx

O nas

Dlaczego MY i dlaczego KOSMETYKI ?

Cześć,

Witamy Cię serdecznie na naszej stronie O NAS, jeśli tutaj jesteś to znaczy, że chcesz nas trochę poznać. Krótko i ciekawie czyli

 

„ Co skłoniło NAS aby zająć się kosmetykami firmy TianDe”?

Mam na imię Jacek i od wielu lat zajmuję się różnymi biznesami. Podczas jednej z wizyt u klienta z bolącymi plecami byłem załatwiać kolejną transakcję. Wyglądałem jakby mnie tramwaj potrącił. Klient zaproponował mi to co sam stosuje w takich sytuacjach (min. ból pleców, kolana) pas turmalinowy. Jego żona prowadzi sklep z takimi „cudownymi” środkami.

Kupiłem i od razu założyłem. Po kilku minutach drogi powrotnej, musiałam go ściągnąć – piekł. Na drugi dzień wstałem jak nowo narodzony.

W następnych dniach pojechałem do tego sklepu i kupiłem mnóstwo różnych produktów. 

Żona moje klienta, dziś koleżanka zaproponowała mi wyjazd, gdzie mogę posłuchać o produktach marki TianDe. Pojechałem, zobaczyłem, posłuchałem i właśnie tak dwa miesiące później otworzyłem sklep z kosmetykami TianDe. Do dziś trwa ta niesamowita przygoda gdzie pomogliśmy już setkom osób i możemy pomóc również Tobie.   

Dla mnie to było proste, dlatego, że te produkty w przeciwieństwie do konkurencji działają zadaniowo i takie są. Co to znaczy dokładniej?

 

Jeżeli mamy krem przeciw zmarszczkom, to używanie go zmniejsza wyraźnie zmarszczki i je wypełnia.

Jeżeli jest to szampon przeciw łupieżowy to znaczy, że po pierwszym użyciu łupieżu nie ma.

Jeśli ktoś kupuje plastry przeciwbólowe to znaczy że ból zniknie.

To są opinie klientów, którzy znają firmę i stosują te produkty, jak również osoby, które firmy nie znają, a kupują tylko plastry bo mają dyskopatię i żaden inny plaster ( nawet z apteki) nie działa.

W ofercie mamy dziesiątki innych produktów bez których wielu klientów nie wyobraża sobie życia.

Co ma TianDe.Center a czego nie ma reszta?

 

Są to produkty z Dalekiego Wschodu, są oparte na wielowiekowej medycynie chińskiej. Połączone z najnowszą technologią produkcji dają wiarygodne i skuteczne działanie.

Te produkty dają pewność siebie, pięknie wyglądającą twarz, włosy są lśniące i gęste, a ból znika. Nie zastanawiałeś się dlaczego Azjatki tak pięknie wyglądają? No tak, można pomyśleć Photoshop to zrobił, ale wiemy że w rzeczywistości też tak nie jest.  Ich cera jest piękna, młoda, promienista a ich skóra gładka – właśnie to jest ich sekretkosmetyki naturalne z Dalekiego Wschodu.

 

Dlaczego dobry biznes?

Bo z tej sprzedaży są konkretne pieniądze. Poznajesz wielu ludzi i możesz im pomóc. Jeśli chcesz poznać jak wygląda biznes w firmie TianDe.Center, zastanawiasz się nad dropshipping, chcesz dorobić to zadzwoń lub napisz.

Odpowiemy na pytanie, bez żadnych zobowiązań.

A to MY 🙂

 

 

Jacek – właściciel firmy. Spokojny, przyjazny i przede wszystkim przedsiębiorczy człowiek o wielkim sercu. Osoba, która się nie nudzi tylko kreatywnie wypełnia czas i nie lubi się afiszować.

 

 

Karolina – odpowiedzialna za sprzedaż i Social media. Uwielbia kino i dobrą kawę, relaksującą lekturą również nie gardzi. Możecie ją zobaczyć na naszych filmikach. Szalona, sympatyczna i bardzo ciepła kobieta. Fachowo podchodzi do każdego klienta.

 

 

Sabina – można powiedzieć, że ukryte ogniwo naszego sklepu, odpowiedzialna za marketing i sprzedaż internetową firmy TianDe.Center. Jeśli ktoś nie może sobie z czym poradzić, to zawsze chętnie pomoże. Jej pasją jest Portugalia. Kocha ten kraj i nie wyobraża sobie aby przynajmniej raz w roku go nie odwiedzić.