fbpx

Czekolady

Czekolady z miodem

Czekolady z miodem to jedne z wielu naturalnych słodyczy, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu. Zawartość miodu w słodyczach znacznie podnosi poziom ich wartości odżywczych, co jest ciekawą i o wiele zdrowszą alternatywą dla sztucznych przysmaków. Bazę czekolad z miodem stanowi najwyższej jakości, aksamitna w smaku, belgijska czekolada. Drugim obowiązkowym składnikiem jest natomiast polski miód wielokwiatowy lub gryczany. Całości dopełniają ciekawe połączenia naturalnych dodatków. W asortymencie naszego sklepu znajdują się między innymi czekolady z maliną i chili, z jagodami czy o smaku piernika.

Dlaczego warto spróbować czekolady z miodem?

Czekolada z miodem to nie tylko gwarancja wyjątkowego smaku i dobrego składu. Kupując ręcznie wytwarzane polskie produkty, wspieramy również rodzimy rynek i lokalne przedsiębiorstwa. Naturalne słodycze z miodem świetnie nadadzą się również na upominek dla bliskiej osoby. Co więcej, przysmak ten można podarować osobno lub skorzystać z gotowych koszy prezentowych, w których ta wyjątkowa czekolada znajduje się w towarzystwie miodu, łakoci i wielu innych upominków.

Jakie czekolady jeszcze oferujemy?

Poza czekoladami z miodem w naszej ofercie znajdują się także inne rodzaje tego specjału. Proponujemy zatem czekolady z karmelizowanymi esencjami różnych herbat dla miłośników tego naparu, a fanom bardziej gorzkiego smaku oferujemy czekolady gorzkie 70%. W naszym asortymencie znajdują się także czekolady bez cukru i małe słodkie upominki, a składy tych przysmaków znajdują się w opisie każdego z produktów.